Titles you rated
8 MileRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0