Titles you rated
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0- SetoUtsumiRated ★ 4.0
- すいかRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0