Titles you rated
AnaonRated ★ 4.0
Shichinin no HishoRated ★ 3.5- I KILL URated ★ 3.5
Black PostmanRated ★ 3.5
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 4.0
The Mocking LadyRated ★ 5.0
InvisibleRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.5- TarotRated ★ 5.0
CODE: The Price of WishesRated ★ 3.0
DIVER -Special Investigation Unit-Rated ★ 4.0- TrickRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
CheatRated ★ 3.5