Titles you rated
BuriedRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
A Working ManRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Noroi: The CurseRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5