Series
Ratings
61
NarcosRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 1.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0- MegaMan NT WarriorRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
Midnight MassRated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5