Movies
Ratings
73
The Danish GirlRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
BlindRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0