Titles you rated
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0- Please Save My EarthRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0