Movies
Ratings
549
HustleRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 3.5
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 4.0