Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.5