Movies
Ratings
56
Love FictionRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5