Series
Ratings
25
Hello My TeacherRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- iCarlyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0- 90210Rated ★ 3.5
90210Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
ReturnRated ★ 4.0