Movies
Ratings
491
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.0
JunebugRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0