Titles you rated
The Scent of LoveRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
First ManRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
RocketmanRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
The CounselorRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5