Movies
Ratings
137
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5