Titles you rated
Source CodeRated ★ 2.5
RunRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Molly's GameRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 0.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
My Week with MarilynRated ★ 4.0