Movies
Ratings
54
The WolverineRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0