Titles you rated
AkiraRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
PROMARERated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5- Sing My LifeRated ★ 3.0
The Handsome SuitRated ★ 1.0
StorksRated ★ 2.0
Bad GeniusRated ★ 2.0
Onmyoji: The Yin Yang Master IIRated ★ 3.0
Helter SkelterRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
It ComesRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 5.0