Titles you rated
- ATARURated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Sket DanceRated ★ 3.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 2.5- Owarimonogatari IIRated ★ 4.0
OwarimonogatariRated ★ 4.0- KoyomimonogatariRated ★ 4.0
- TsukimonogatariRated ★ 5.0
- HanamonogatariRated ★ 4.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 5.0
NisemonogatariRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Non Non Biyori RepeatRated ★ 5.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0