Series
Ratings
267
Summer Time RenderingRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Is the Order a Rabbit? BloomRated ★ 3.0
Dropout Idol Fruit TartRated ★ 3.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 3.0
The Gymnastics SamuraiRated ★ 3.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 3.5- I've Had Enough of Being a Magical GirlRated ★ 3.0
- あにトレ!EXRated ★ 3.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 4.0
Uzaki-chan Wants to Hang Out!Rated ★ 3.0- ひだまりスケッチ 沙英・ヒロ 卒業編Rated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.0
Diary of Our Days at the BreakwaterRated ★ 3.5
Why the Hell Are You Here, Teacher!?Rated ★ 3.0
Crossing TimeRated ★ 3.0
The Kawai Complex Guide to Manors and Hostel BehaviorRated ★ 5.0
Waiting in the SummerRated ★ 3.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 3.0