Movies
Ratings
188
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 1.5