Titles you rated
Rick and MortyRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
LiveRated ★ 0.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 2.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0