Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
V.I.P.Rated ★ 1.0
MoanaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0