Movies
Ratings
182
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
RomeoRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 2.5
CanolaRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 2.5