Movies
Ratings
310
MidsommarRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.5