Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.0
My Secret VampireRated ★ 5.0- The Time of FeverRated ★ 3.5
Boys Be BraveRated ★ 3.0- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 3.0
- 무언가 잘못되었다Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
Kiss that KillsRated ★ 3.0
Love for Love's SakeRated ★ 3.5
Stay With MeRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
Everyone Loves MeRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 1.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0