Titles you rated
The Walking Dead: The Ones Who LiveRated ★ 4.0
The Walking Dead: World BeyondRated ★ 3.5
The Walking Dead: Daryl Dixon Season 2Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead: World BeyondRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- AccompliceRated ★ 4.0
- AccompliceRated ★ 3.5
Show Me The Money 11Rated ★ 2.5- Show Me The Money 10Rated ★ 3.0