Titles you rated
MossRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
The MistRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0