Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Land of BadRated ★ 3.0
The OrderRated ★ 3.0
GreyhoundRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.5
WolfsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.5
Triple FrontierRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0