Titles you rated
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
DeparturesRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.0
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 4.0
Song of the SeaRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0