Movies
Ratings
609
North by NorthwestRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Quiz LadyRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5