Series
Ratings
38- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0