Titles you rated
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
The BlacklistRated ★ 3.0
Baggage Battles Season 3Rated ★ 3.0
Marooned with Ed StaffordRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
BattleBotsRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.0
EarthstormRated ★ 2.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
Shooting StarsRated ★ 4.5
The Gentlemen's League Season 1Rated ★ 4.0
The Gentlemen's League 2Rated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 5.0