Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0