Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5