Movies
Ratings
511
Bird BoxRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5