Series
Ratings
56
Crime SceneRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
HierarchyRated ★ 1.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5