Movies
Ratings
56
Batman BeginsRated ★ 5.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 1.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.0