Titles you rated
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
Dude, Where's My Car?Rated ★ 2.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
AliRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
King ArthurRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0