Titles you rated
ItRated ★ 3.0
Orphan: First KillRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 0.5
CocoRated ★ 4.0
DittoRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
A Long VisitRated ★ 3.5