Movies
Ratings
478
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
Criminal ConspiracyRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0
Assassin's CreedRated ★ 2.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
PKRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 0.5