Series
Ratings
19
The Art of SarahRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0