Titles you rated
PaprikaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.0
The King's Case NoteRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.5