Movies
Ratings
150
8 MileRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 5.0
Just MarriedRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Julia's EyesRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0