Series
Ratings
378- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
The Night Agent Season 2Rated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
SweetpeaRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.5