Series
Ratings
41
Second to Last LoveRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
- Osama no RestaurantRated ★ 4.0
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 3.5
Stay GoldRated ★ 4.5
Tokyo Love StoryRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 3.5
Ally McBealRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Ally McBealRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 5.0
ShomuniRated ★ 4.5- 가족사냥Rated ★ 5.0