Movies
Ratings
67
ArrivalRated ★ 5.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0