Titles you rated
City Hunter Season 4Rated ★ 4.0
City Hunter Season 3Rated ★ 4.0
City Hunter Season 2Rated ★ 4.0
City Hunter Season 1Rated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.0- 橘子醤男孩Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0- UsavichRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
QuartetRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Love Strikes!Rated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
The Grand FamilyRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0