Titles you rated
The 100Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 0.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 1.0- ATARURated ★ 1.0
- 流星ワゴンRated ★ 1.0
Ferris Wheel at NightRated ★ 0.5
NCISRated ★ 1.0
The FlashRated ★ 3.0
QuartetRated ★ 2.0
Naomi and KanakoRated ★ 0.5
RikuohRated ★ 1.0
RookiesRated ★ 0.5
SPRated ★ 1.0
Bloody MondayRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 1.0
Shitamachi RocketRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 1.0