Movies
Ratings
147
ZombielandRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 0.5
JokerRated ★ 5.0