Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5